איך להיפטר מהמזיקים בעזרת הדברה ירוקה?

התמודדות עם מזיקים בעזרת הדברה ירוקה וחומרים ידידותיים לסביבה

עד לאחרונה, מוצרי הדברה כללו בתוכם לא מעט רעלים וכימיקלים, אך למזלנו כיום ישנם כמה שיטות ודרכים להתמודדות עם מזיקים והרחקתם בצורה הומנית, ידידותית לסביבה, מבלי לפגוע במזיקים ומעל הכל מבלי להכניס לבית כל מיני רעלים וכימיקלים מיותרים, אנו מזמינים אתכם להכיר את שיטת ההדברה האלקטרונית הירוקה והידידותית לסביבה (ולנו) אשר מחוללת מהפכה בעולם ההדברה כבר לא מעט זמן.

מה זה בכלל הדברה אלקטרונית ירוקה ללא רעלים?

הדברה אלקטרונית ירוקה ללא רעלים, היא שיטה שבה מתקינים מכשיר היוצר גלים אולטראסוניים אשר לא נעימים למזיקים. אותם גלים בעצם מפיקים רעש כך שהמזיק יעדיף לעזוב ולא לשהות באותה סביבה. על ידי כך המכשיר מבצע “הדברה” של המזיקים מהמקום ללא הרג החיה בעזרת רעלים וכימיקלים מיותרים.

האם שיטת ההדברה האלקטרונית עובדת נגד מזיקים?

שיטת הדברה זאת נחשבת לאחת השיטות הטובות והמומלצות ביותר, היא הומאנית ולא פוגעת כלל במזיקים, מעבר לכל היא מצריכה כלל שימוש ברעלים. השיטה אכן עובדת ונבחנה המון פעמים על ידי גורמים משפיעים ולקוחות ,והיא הוכיחה את עצמה כל פעם מחדש, כיעילה ובטוחה ומעל הכל מתאימה לכל להתמודדות עם מגוון רחב מאוד של מזיקים.

מדוע מומלצת ההדברה אלקטרונית אל מול הדברה עם רעלים?

ראשית מכיוון שהדברה אלקטרונית לא מזיקה לבעלי החיים, לבני אדם, לצמחייה ולחיות המחמד שלנו. בנוסף מחיר ההדברה אלקטרונית משתנה בהתאם לסוג המכשיר, ישנם מכשירי הדברה אלקטרונית שמחירם יכול לנוע החל מ-₪199 ועד ל-₪890. הדברה ברעל עלותה משתנה בהתאם לגודל של אותו השטח אותו מדברים, אם מדובר על ביצוע הדברת עכברים ייתכן מאוד והמחיר ינוע החל מ-₪350 עבור הצבת מלכודות בלבד ופינוי הפגר לאחר מכן.

אילו מזיקים מתאימים למכשירים שלנו?

לסיכום

אם אתם זקוקים לבצע הדברה בבית, אתם בטח מנסים לחשוב על כל מיני דרכים יצירתיות כדי להתמודד עם הבעיה, זה יכול להתחיל בשימוש במלכודות דבק, מכל מיני סוגים, שירותי הדברה יקרים וכו’. הפתרון הטוב והיעיל ביותר שתוכלו למצוא הוא שימוש במוצרים הירוקים והידידותיים לסביבה שלנו!