אודות

צוּר מרקט היא חנות האונליין והסיטונאית המובילה ובעלת מגוון המוצרים הרחב בישראל. מתמחים בחומרי הדברה, גינון וחקלאות, מוצרי דישון, פתרונות השקיה, כלי עבודה, כלי גינון  ועוד.. שמנו לנו למטרה לספק פתרונות איכותיים ומגוונים לכלל לקוחותינו.

החנות הוקמה בשנת 1986 בתל אביב, ובהמשך הדרך הפכה לחנות האינטרנטית, מהראשונות מסוגה למכירת פתרונות הדברה וגינון לקהל הרחב בשיטת עשה זאת בעצמך. אנו מספקים מגוון מוצרים ללקוח הפרטי והעסקי לרבות ארגונים וגופים ממשלתיים. כ-84,000 חברי מועדון הלקוחות מכל המגזרים בישראל שנהנים ממידע שימושי, מבצעים והטבות ע"פ תחומי העניין הייחודיים להם.

המותג הפרטי של צוּר מספק אלטרנטיבה איכותית ומוזלת לעשרות מוצרים מבוקשים, המוצרים נבנו בקפידה תוך הכרת צרכי הלקוחות ומקצועיות בפתרון בעיות. התקשרות ארוכת השנים עם מאות ספקים בתחומים שונים מעניקה לנו אפשרות להביא אליכם במהירות וביעילות מוצרים רבים במחירים משתלמים, באחריות ולאחר שנבדקו על ידנו ונמצאו יעילים גם בסקרי שביעות הרצון שאנו מבצעים. שביעות הרצון של הלקוחות, העובדים והספקים היא מאבני היסוד עליהן מושתתת החברה.

ההתנהלות השוטפת של החברה מכוונת לשיפור מתמיד של ערך זה, דבר הבא לידי ביטוי בכמה אופנים: אנו שואפים להציע לכל לקוח את השירות המתאים לצרכים המאפיינים אותו. עובדי החברה נהנים מתנאי העסקה מתגמלים, הכשרות ומסלולי קידום. עובדים אלה הם הכח המניע את החברה, הלב שלה, מה שמבדיל אותה מהמתחרים ומאפשר לה להוביל את השוק זה עשרות שנים.

אנו רואים בספקים שלנו שותפים מלאים להצלחתנו. מגוון המוצרים הרחב, גודלה ויציבותה של החברה, מאפשרים לנו ליצור הזדמנויות התקשרות עם מגוון רחב של ספקים בתחומים רבים ובגדלים שונים, ובכך לתרום לחיזוק המסחר והתעשייה בישראל.

צוּר מרקט כאן כדי לספק ללקוחותיה פתרונות מתקדמים ואיכותיים, החברה מפעילה אתר לקנייה מקוונת הנותן מענה מלא לצורך ההולך וגובר בערוץ זה. אנו משקיעים מאמצים רבים כדי להבטיח ללקוחותינו חווית קנייה מיטבית, החל מתהליך ההזמנה ועד לקבלתה עם שליח עד פתח הבית או העסק. האתר מאפשר הזמנה קלה ובטוחה תוך שמירת פרטיות ועסקאות מאובטחות. אנו עושים כל מאמץ לספק ללקוחותינו את המוצרים בזמן הנכון וברמה הגבוהה ביותר. לרבות הבטחה למוצרים מובחרים תוך שירות מהיר, מקצועי ואיכותי.