המדריך לבחירת תאורת גן סולארית

איך לבחור תאורה גן סולארית לגינה?

בחירת תאורת גן סולארית יכולה להוות קשיים רבים. בכדי לחוסך לכם סכומי גדולים על איש מקצוע שיתקין לכם רשת חשמל שלמה שתעמוד בדרישות תקן מחמירות אנו ממליצים על הפתרון האידאלי הטוב ביותר, תאורה סולארית. תאורה סולארית היא ללא ספק בחירה עדיפה מתאורה רגילה. מחיר התאורה הוגן ביותר, פשוט להתקנה וניתנת להזזה ללא שום בעיה. כמו כן, אתם חוסכים כסף רב בהוצאות חשמל ותורמים לשמירה על איכות הסביבה.

תאורה בעלת עוצמה וסוללות ארוכות טווח

נכון עד לא מזמן, רוב גופי התאורה סולארית הקרינו רק אור קלוש ולא היו מהימנים מדי. אך זה השתנה, מכיוון שנוריות נהדרות החליפו נורות סיבים מסורתיות יותר. נורות לד אשר הפכו להיות הפתרון הטוב והנפוץ ביותר לכל סוג של גוף תאורה, חיסכון בחשמל יחד עם יכולת הספק אור גבוה. הן יוצרות אווירה עיצובית לתאורת הגן. ללא ספק נורות לד כאן כדי לעבוד. התאורה סולארית שלנו בעלת תאים סולאריים יצרניים יותר, חומרה משופרת וסוללות יעילות יותר. כלומר, תאורה בעלת עוצמה, סוללות ארוכות טווח. גופי תאורה סולאריים יכולים לפעול כל השנה – אפילו בתקופות החורף הקצרות והארוכות עם מעט שינוי ביכולת ובביצועים, אך יחד עם זאת רק חשיפה קצרה לשמש יכולה לטעון את הסוללה הפנימית הקיימת בגוף התאורה.

בחירת תאורה סולארית לגינה

לא להשתמש בתאורה הסולארית כתאורת אזהרה, שימוש בתאורה סולארית לא נועד לצורך תאורת אזהרה, אם קיימים מכשולים בגינה או מקומות הדורשים סימון באמצעות תאורה, יש צורך לבחור תאורה עמידה ויציבה במיוחד, יצירת שביל ומעגל חשמלי שיתאים לצורך המתאים. לא להציב בשטח בו קיימת השקיה מרובה למרות עמידותה של התאורה הסולארית מתקדמת לתנאי מים קיצוניים, עדיין שימוש בכמויות גדולות של מים ישירות על גוף התאורה עלולות לפגוע בו ולגרום לו נזקים. שמירה על התאורה בצורה נכונה היא זאת שתאפשר להשתמש בו לאורך זמן ממושך, להפיק מגוף התאורה את המיטב. בחירת התאורה הנכונה היא לא רק לצורך יצירת אווירה ותאורת נוף מרהיבה, היא יכולה בהחלט לשמש אתכם לתקופה ארוכה ולמגוון רחב של צרכים להם אתם נדרשים בגינה. לפרטים נוספים על תאורת גן ותאורה סולארית לחצו כאן.