המדריך להתמודדות והרחקת יונים

טיפים ודרכי התמודדות עם בעיית היונים

ללא ספק בעיית היונים בישראל הינה נושא שיח יום- יומי. לכלוכך אין סופי, רעש לא נעים ובניית קנים בגג שלנו. בנוסף, זה ידוע שליונים יש מחלות ולכן לא מומלץ לחיות בסביבתה הקרובה, עניין זה יכול להיות רגיש יותר עבור אוכלוסייה חלשה יותר (ברמת המערכת החיסונית) כמו תינוקות וקשישים. הרחקת יונים זו משימה מורכבת, ריכזנו עבורכם מדריך לטיפים והמלצות להרחקת יונים בטכניקות המתקדמות ביותר בישראל.

למזלנו יש כמה דרכים להתמודדות עם הרחקת יונים וציפורים:

 • דוקרנים - מבחר של דוקרנים בארוכים וחומרים שונים (פלסטיק/ נירוסטה). משמשים ליונים קרקע לא נוחה לנחיתה ולא מאפשרים להם לעמוד עליהם. פיזור דוקרנים באזורים המאפשרים זאת הוא מענה פשוט ויעיל לחלק מהבעיה. ניתן להדביק את הדוקרנים בעזרת סיליקון. לפרטים נוספים על דוקרנים לחצו כאן.

  • הרחקת יונים אלקטרונית - אחת השיטות הטובות והמומלצות במשטחים ישרים ללא שיפוע, כמו מעקה מרפסת. יש לכך לא מעט סיבות שהופכות את השיטה הזאת לטובה והיעילה ביותר, קודם כל מדובר בשיטה הומאנית, היא לא פוגעת ביונים. מעבר לזה היא נגישה וזמינה עבור כל אחד שרק רוצה לעשות את זה באופן עצמאי, כל מה שצריכים לעשות רק להציב את המכשיר ולחבר לו סוללות והוא יעשה את העבודה. לפרטים נוספים על הרחקת יונים אלקטרונית לחצו כאן.
   • רשתות - גם כן יכולות לעזור להרחיק את היונים לאזור אחר, בעזרת רשתות חוסמים למעשה אזורים ועל ידי כך מגבילים באופן מכוון את האזור אליו היונה יכולה להיכנס. חשוב לציין כי מדובר ברשת מיוחדת המיועדת להרחקה של יונים. לפרטים נוספים על רשתות לחצו כאן.

   אז איך אדע מה מתאים עבורי?

   תדברו אתנו, היעזרו בצוות המקצועי והאדיב של צור מרקט ותקבלו טיפים והמלצות מותאמות אישית על פי תנאי השטח, אנו נספק עבורכם פתרון אשר יפיק את התוצאות היעילות ביותר. בעזרת שליחת תמונות וסרטונים של האזור הבעייתי נוכל לייעץ מהו הפתרון המושלם עבורכם להרחקת היונים. חייגו עוד היום 077-507-0397 ותקבלו מענה ושירות יעיל ומקצועי (ניתן לחייג בין השעות 08:00-17:00).