טיפים והמלצות לבחירת מלכודת חתולים

המלצות לבחירת מלכודת חתולים הומאנית

חושבים לקנות מלכודת חתולים? רגע לפני שאתם רצים לקנות מלכודת מקצועית ללכידת חתולים, ריכזנו עבורכם כמה דברים חשובים שאתם חייבים לקחת בחשבון. אל תשכחו שמלכודת חתולים היא לא רק כלוב ברזל, היא צריכה להיות הרבה מעבר לזה, המלכודת חייבת להיות יעילה, בטוחה ונוחה לתפעול ושחרור החתול גם לאחר הלכידה.

מה חשוב במלכודת חתולים?

  • הומאנית - מעל הכל מלכודת החתולים צריכה להיות מלכודת הומאנית כך שלא תפגע בחתול, מדובר בבעלי חיים ואנחנו לא רוצים לפגוע בהם. לכן המלכודת צריכה להיות כזאת, שתלכוד את החתול בצורה חזקה שהוא לא יוכל לצאת ממנה בכוחות עצמו.

  • גדולה מספיק - חלק מזה שהמלכודת הומאנית אומר שהיא תהיה גם מספיק גדולה, בכדי לשים בה מזון שיספיק לחתול לכמה שעות ואפילו קערת מים לא תזיק. למרות שבמידה והחתול נלכד סביר מאוד שהוא ישתולל בתוך המלכודת וכל המים ישפכו, אבל בכל זאת מומלץ לשים קערת מים שיוכל לשתות ממנה. בנוסף שהחתול לא יהיה יותר מידי בדוחק ויהיה לו קצת חופש תנועה מינימלי בתוך המלכודת.

  • פתח כפול - אחרי שלכדנו את החתול, אנו גם רוצים לשחרר אותו במקום אחר, לפעמים החתול יכול להיות אגרסיבי ותוקפני. מומלץ לבחור במלכודת כזאת שיש לה שני פתחים, במלכודת עם שני פתחים אפשר פשוט לפתוח לחתול את הפתח שאליו מופנות הפנים והוא כבר יצא לבד.

  • נוחות באחסון - אחרי שרכשתם מלכודת חתולים, לכדתם את החתול והבעיה נפתרה, אתם צריכים לאחסן את המלכודת. מדבור בכלי שהוא לא קטן כל כך ולכן מומלץ לרכוש מלכודת מתקפלת, כזאת שלאחר השימוש תוכלו לאחסן בקלות.

  • סוג הפלדה - קיימים לא מעט סוגים של פלדה בעיקר במלכודות חתולים, ההמלצה היא למצוא מלכודת מפלדת אל חלד, החתול לפעמים נלחץ כיון שהוא נמצא במלכודת הרבה זמן, ועושה את צרכיו בפנים. הצרכים של החתול יכולים לפגוע בפלדה ולגרום לה להחליד, לאחר מכן שתשטפו את המלכודת במים אתם יכולים להיות רגועים מחשש לחלודה.

לפרטים נוספים וביקור במחלקת הרחקת חתולים בצור מרקט אונליין לחצו כאן

כמה דברים שחשוב לדעת על הרחקת חתולי רחוב

העברת חתולי רחוב מסביבתם הטבעית היא עבירה על החוק. מעבר לכך, היא מחריפה לעיתים את בעיית ריבוי החתולים, כיוון שהיא יוצרת ואקום אקולוגי, ולאחר זמן קצר חודרים לטריטוריה שהתפנתה חתולים חדשים, שאינם מעוקרים, ומתרבים מחדש.