מלכודת חתולים רב שימושית | מלכודות הומניות מקצועיות ללכידת חתולים

אוסף של שלוש תמונות של חתולים בגינה

חתולים הם חיות מחמד פופולריות מאוד, אך הם יכולים גם להוות בעיה אם הם משוטטים חופשי. חתולים משוטטים יכולים להזיק לציפורים, לסביבה ולבעלי חיים אחרים, ויכולים גם להפיץ מחלות. אם אתם מתמודדים עם בעיית חתולים משוטטים, מלכודת לחתולים היא דרך יעילה ללכוד אותם. עם זאת, חשוב להשתמש במלכודת הומאנית כדי למנוע מהחתול להיפגע. 

כמו כן חשוב לציין: העברת חתולי רחוב מסביבתם הטבעית היא עבירה על החוק. מעבר לכך, היא מחריפה לעיתים את בעיית ריבוי החתולים מכיוון שהיא יוצרת ואקום אקולוגי. לאחר זמן קצר חודרים לטריטוריה שהתפנתה חתולים חדשים, שאינם מעוקרים ומתרבים מחדש.

מהי מלכודת חתולים?

מלכודת לחתולים היא מכשיר שנועד לתפוס חתולים בצורה בטוחה ואנושית ללא פגיעה בבעל החיים. היא משמשת בשביל לכידת חתולי רחוב או חתולי פרא מסיבות שונות, כמו העברה, סירוס, עיקור או הצלה.

כיצד פועלת מלכודת חתולים מתקפלת?

מלכודת מתקפלת בטוחה לשימוש ופועלת על ידי פיתוי החתול למלכודת בעזרת פיתיון. ברגע שהחתול נכנס למלכודת ועובר על לוחית ההדק, דלתות המלכודת נסגרות מאחוריה, ולוכדות היטב את החתול.

מהם היתרונות של שימוש במלכודת מקצועית?

שימוש במלכודת חתולים הומאנית מקצועית מבטיח לכידה הומאנית ללא פגיעה בחתול (החתול ייתפס בצורה בטוחה, ללא פגע). היא אינה גורמת נזק פיזי לחתול והיא גם מאפשרת טיפול קל וללא מתחים לחתול.

כמה עולה מלכודת חתולים מקצועית?

מחיר המלכודת חתולים הומנית עשוי להשתנות בין סוגי המלכודות וכל המותגים שונים. כמו כן, תוכלו למצוא מלכודות חתולים במחירים שונים בהתאם לתכונות והאיכות שלהן. העלות של מלכודת מקצועית יכולה להשתנות בהתאם למותג, גודלה ותכונותיה. המחירים נעים בדרך כלל בין 299 ש"ח ל-499 ש"ח.

האם אתם מציעים משלוח למלכודות חתולים?

כן, אנו מציעים משלוח והובלה לכל המוצרים באתר. אנו נביא את המוצר ישירות עד לפתח ביתכם, תוך הקפדה על משלוח נוח ומהיר.

האם המלכודות הללו מתאימות לתפיסת בעלי חיים אחרים?

בעוד שמלכודות אלו מיועדות בעיקר ללכידה של חתולים, ניתן להשתמש בהן גם כדי לתפוס חיות ובעלי חיים קטנים עד בינוניים אחרים, כגון דביבונים, אופוסומים וארנבות.

מה מייחד את מלכודות החתולים שלנו מאחרות?

מלכודות החתולים שלנו איכותיות. הם עשויות מחומרים עמידים ונועדו לעמוד בשימוש חוזר. בנוסף, הן מתקפלות, מה שהופך אותן לקלות לאחסון.

האם המלכודת ללכידת החתול זמינה בעוד צבעים?

כן, ניתן למצוא באתר שלנו מלכודת חתולים במגוון צבעים. הצבע עוזר להסוות את המלכודת ולהפוך אותה לפחות בולטת לחתולים.

היכן ניתן לקנות מלכודות חתולים מקצועיות?

ניתן לרכוש מלכודות חתולים מקצועיות ישירות מהאתר שלנו.בצור מרקט תמצאו מגוון רחב של מוצרים איכותיים לבית ולגינה, כולל מוצרי הדברה חדשניים ביותר. כנסו למידע ורכישת מלכודת חתולים איכותית.

מה זמן האספקה של מלכודות חתולים?

זמן האספקה הוא בדרך כלל 3 ימי עסקים. המטרה שלנו היא להבטיח אספקה מהירה כדי שתוכלו להתחיל להשתמש במלכודת החתולים שלכם בהקדם האפשרי.

מהן מלכודות חתולים הומניות?

מלכודות חתולים הומניות לוכדות חתולים בצורה אנושית ובלתי פוגעת. הן מיועדות לתפוס חתולים באיזור מסוים. מלכודות אלו מאפשרות לאחוז בחתול ולשחרר אותו למקום ידידותי, ומבטיחות שלא ייגרם פגיעה לחתול במהלך הלכידה ועוד.

איך משתמשים במלכודת הומנית לחתולים?

לפני השימוש במלכודת חתולים הומנית עליכם לקרוא את הוראות השימוש שנמצאות על גבי האריזה. ההוראות יסבירו במפורש איך להרכיב את המלכודת, איך להפעיל אותה, וכיצד למקם את המלכודת כאשר אתם מגיעים למקום היעד.

איך מנקים את המלכודת לאחר שימוש?

לאחר שימוש, יש לנקות את המלכודת בקפידה. עליכם להבטיח שהמלכודת נקיה. תוכל לנקות אותה בעזרת מים מתוקים וסבון עדין. בנוסף, יש לבדוק אותה בקפידה לאיתור נזקים שעשו לה חתולים במהלך הלכידה ולתקן אותם במידת הצורך.

האם המלכודת מתאימה עבור חתולים במקום העבודה?

כן, מלכודת לחתולים יכולה להתאים אפילו למקום העבודה. היא יכולה לשמש ככלי ללכידת חתולים באיזורים של בניינים או שטחי חוץ, על פי המסגרת וההוראות במקום הנוכחי.

האם מלכודת חתולים הומנית עובדת גם בכלבים?

למרבה הצער, מלכודת חתול אינה מתאימה ללכידת כלבים. המלכודות פועלות באמצעות מכניזם מסוים שתוכנן במיוחד עבור לכידת חתולים. חתולים וכלבים בעלי התנהגות שונה, לכן עליכם להשתמש במלכודות המותאמות לכלבים כאשר מדובר בלכידת כלבים.

האם מלכודת לחתולים הומנית פוגעת בחתול?

לא, מלכודת לחתולים מיועדת לעזור בלכידת חתולים באופן בלתי פוגע ומבטיחה שלא תיגרם פגיעה במהלך הלכידה. המכניזם של המלכודות נבדק ונבנה כך שימזער את סיכויים לפגיעה בחתול במהלך התהליך. חשוב לקרוא ולהבין את הוראות השימוש.