ביטול עסקה

רוצים הבהרה נוספת? התעוררה בעיה?
יש לכם שאלה? אנחנו כאן בשבילכם!

אנחנו עושים את המיטב לספק לכם את המוצרים והשירות
הטוב ביותר, מקווים להתראות בקרוב.

 מדיניות החזרת מוצרים

חווית הרכישה שלך עם צור מרקט חשובה לנו מאוד חשוב לנו שכל לקוחותינו יקבלו את החוויה והשירות הטוב ביותר. להלן כל המידע בנושא מדיניות החזרה וביטול עסקה.

מדיניות ביטול הזמנה

ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

הודעת ביטול ניתן למסור בטלפון 077-50-70-397, במייל Support@zurmarket.co.il, בדואר רשום לכתובת תל גיבורים 5 תל אביב, במחסן העסק בכתובת זו, או דרך הקישור הנוכחי. בהודעת הביטול יש לציין את שם ומספר הזהות של הצרכן.

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם. המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, והמוצר יוחזר לבית העסק על חשבון החברה.

המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי באריזתו המקורית.

לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת הזיכוי שמסר העסק לחברת האשראי.

סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים, מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשייתה, מיום קבלת הנכס או מיום קבלת המסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.
העסק רשאי לדרוש להציג תעודה המוכיחה שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, ובלבד שלא ידרוש ממנו הוכחה נוספת לשם מימוש זכות הביטול כאמור.

מדיניות החזרת מוצרים

במידה ולקוח קיבל מוצר פגום או שסופק לו מוצר שגוי, יעדכן את החברה בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר, וזו תספק ללקוח מוצר חדש ותאסוף ממנו את המוצר שגוי/ פגום, או לחילופין, החברה תבצע החזר כספי מלא כנגד המוצר אם אינו זמין במלאי לפי שיקול דעת החברה בלבד וזאת שהטעות מקורה בחברה. במידה והטעות במקורה בלקוח בעת ביצוע ההזמנה ועל כן הוא קיבל מוצר שגוי, האחריות תהא ללקוח בלבד והוא יישא בעלות דמי המשלוח על מנת לבצע החלפת מוצר. במקרה כזה, לא תהא ללקוח טענה כלפי החברה ו/ או מטעמה.