פעילות יצירה כיפית לכל המשפחה ללא הוצאות כספיות

ריכזנו עבורכם מדריך לפעילות יצירה, שתילה ומחזור שבה תוכלו להעביר כמה שעות של יצירה ופעילות כיפית ומהנה עם הילדים. כמה שעות של פעילויות יצירה ומחזור יאפשרו לכם ולילדכם את מה שצריך כדי ליהנות מיום נהדר. רוצים לטפח את הגינה שלכם? מתכננים לשתול עציצים חדשים? להקים גינת ירק? תוכלו לבצע את פעילות גינון כיפית עם הילדים.

זה הזמן לאכול מעדנים טעימים

זה לא סוד שכולנו אוהבים מעדנים בריאים יותר ובריאים פחות. נשנוש קל, טעים והכי חשוב לא מצריך שטיפת כלים. לא משנה איזה מעדן אתם אוהבים, היעזרו בו ככלי להנבטת הזרעים שלכם. גודל המעדן מושלם להנבטה של צמחים רבים. מומלץ לרשום על מארז המעדן את הצמח שהנבטתם בו, בכדי למנוע בלבול מיותר.

פיצה מגינה פורחת

גינה איננה צריכה להיות שטח ריבועי אשר בו שותלים פרחים וצמחים, גינה יכולה להיות כל מה שתרצו ותדמיינו, אפילו עגולה ומחולקת כמו פיצה. על מנת שהילדים ייקחו חלק פעיל בטיפול וטיפוח הגינה, הקדישו להם פינה מיוחדת בחצר שתהיה רק שלהם והכינו בה "פיצה" מחולקת. השתמשו בגיגית אשר זה תיצרו חורים בתחתית, חלקו את חלקה הפנימי למשולשים בעזרת חוצצי עץ או כל פריט קשיח ושטוח שיש ברשותכם, פזרו אדמה בין החוצצים ואבנים צבעוניות, שתלו בכל חלקה צמח, שתיל או פרח שילדיכם בוחרים, השקו אותם וטפחו ביחד.

אדנית מלאה בשלל אוצרות

 על מנת להכניס קצת טבע וירוק גם לבית, ועל מנת שילדיכם ירצו לקחת חלק בעבודות טיפול וטיפוח הגינה, אנו ממליצים לנסות את הפעילות הכיפית הבאה: מלאו אדנית באדמה ופזרו קצת אבנים צבעוניות, שתלו בה שתילי קקטוס מגוונים, וצמחים עמידים אחרים והניחו ביניהם בובות ודמויות שילדיכם אוהבים, כגון חיות, דינוזאורים ושלל דמויות שילדכם אוהבים. מילת המפתח כאן היא - דמיון ויצירתיות.

טרריום מגניב מלא ירוק

טרריום הינו כלי שקוף אשר פתוח למחצה או סגור, בטרריום אנו מניחים צמחים שזקוקים לתנאים ייחודיים כדי לגדול בצורה מיטבית, כמו פטוניות, מיני סוקולנטיים וכו'... בעזרת כלי זכוכית פשוט, אבנים צבעוניות וחול בצבעים שונים אתם וילדכם תוכלו להכין טרריום מגניב ויפה במינימום של השקעה - ומקסימום תוצאות, אתם רק צריכים לבחור את האזור אשר בו תעמידו את הטרריום המגניב שתכינו עם ילדיכם, ולרכוש צמחים אשר מתאימים לתנאים שיש בו (תאורה ועוד). אנו נמליץ לכם לקחת עמכם הילדים למשתלה על מנת שהם יוכלו להתרשם מהצמחים ובנוסף, ללמוד על הצמחים אשר הם אמורים לגדל.

 סמכו עלינו הילדים יעופו על הפעילויות וגם אתם תיהנו מפעילות יצירה ומחזור מהנה

למחלקת כלי גינון לילדים לחצו כאן